Dėl didesnių užsakymų kainos ir sąskaitos faktūros susisiekti info@smmpaslaugos.lt arba +37065555760

D.U.K


Dažniausiai Užduodami Klausimai Prieš Perkant Mūsų Paslaugas:

1.Per kiek laiko atsiras pirkti sekėjai/like/peržiūros?

Prie kiekvienos teikiamos paslaugos yra parašyta per kiek laiko pradeda rinktis sekėjai/like/peržiūros ir kt. 

2. Praėjo jau 2 dienos nuo paslaugos pirkimo, kodėl dar vis negavau to, ką pirkau?

Dažniausia paslauga nesirenka dėl 1 priežasties, tai yra per didelio užsakymų kiekio. Jei per 3 dienas pirkta paslauga nepradeda veikti ir mes jūsų neinformavome elektroniniu paštu, prašome susiekti su mumis šiuo El. paštu info@smmpaslaugos.lt ir pranešti apie paslaugos neveikimą.

3. Ar Facebook sekėjų, Instagram sekėjų ir kitų paslaugų pirkimas yra saugus dalykas, ar mano puslapis nebus užblokuotas?

Jūsų puslapis jokiu atveju nebus užblokuotas, visi mūsų teikiamos paslaugos yra daromos tikrų žmonių pagalba su tikromis anketomis.

4.  Ar jūsų sekėjų/like'ų anketos yra programų kurtos (Kitaip tariant Bot'ai)?

NE! Pirkdami iš mūsų, niekada negausite per programas kurtų sekėjų. Mes stengiamės teikti kuo kokybiškesnes paslaugas kurios nekeltų grėsmės mūsų klientams.Niekada nesilygiavome ir nesilygiuosime į kitus taip daračius šių paslaugų tiekėjus!

5. Girdėjau, kad nusipirkus sekėjų, mano puslapyje sumažės žmonių aktyvumas

Dažnas mitas, kuris yra visiškai neteisingas. Jei taip būtų, kokurentai galėtų pakenkti kitam puslapiui nupirkdami jiem sekėjų. Facebook'as jūsų įrašus pateikia tiems žmoniems, kurie rodo susidomėjimą jūsų turiniui (Paspaudžia ant įrašo, palaikina, pasidalina, pakomentuoja ir t.t)

6. Ar man reikia duoti savo puslapio prisijungimus, kokią informaciją man reikai jums pateikti?

Mums reikia tik jūsų puslapio/Įrašo/Video nuorodos arba pavadimo, jokių prisijungimų ar kitos informacijos nereikia.

7. Pamiršau įvesti nuorodą kai pirkau paslaugą, ką daryti?

Nieko tokio! Jei pamiršote įvesti nuorodą galite susisiekti su mumis info@smmpaslaugos ir parašyti visą informaciją. Jei nesulauksime iš jūsų žinutės, mes susisieksime patys su jumis :)

8. Įvedžiau ne tą nuorodą/informaciją, ką daryti?

Įvedus ne tą nuorodą reiktų susisiekti su mumis info@smmpaslaugos.lt jei užsakymas dar nepradėtis, galėsime pakeisti kur keliaus sekėjai/like/peržiūros ir kt.

9. Kodėl man verta rinkti jūsų paslaugas o ne konkurentų?

Galime atsakyti į šį klausimą 3 argumentais:

  1. Visos mūsų paslaugos yra teikiamos iš tikrų žmonių, ne programų kurtų, todėl jūsų anketos yra visiškai saugios.
  2. Esame kainos bei kokybės lyderiai, su daugiau nei 1000+ Klientų ir 200 teigiamų atsiliepimų per visus tinklus (skelbiu.lt, plius.lt, Facebook.com, Instagram.com)
  3. Esame ne tik šių paslaugų pardavėjai, bet ir vartotojai. Savo teikiamas paslaugas naudojate ir saviem puslapiam, paskyrom. Kodėl? Todėl, kad tai veikia :)

10. Noriu perpadavinėti jūsų paslaugas, ar yra galimybė gauti geresnę kainą?

Taip! Bendradarbiavimas yra vienas iš didžiausių mūsų pajamų šaltinių. Jei norite perpardavinėti mūsų paslaugas, Susisiekite su mumis info@smmpaslaugos.lt